Witam, jest to silnik 2.5 , 24V automat, autko ma problem rozpędzić się do zakresu 4000 obrotów, rozpędza się ślamazarnie, bardzo wachluje ekonomizerem od np.20 do 25l, duże spalanie, nieraz kiepsko odpala. Gdy przekroczy 4000 obrotów zaczyna ciągnąć normalnie, jeżeli ktoś coś takiego przerabiał w tym silniku proszę o pomoc, aha dodam że jest ona na Motronic, nigdy nie widziała gazu, z diagnostyki jest wszystko ok.