Otóż potrzebuję pomocy, bo chcę złożyć ładowarkę do akumulatorka o parametrach 3,6V 650 mAh..
Proszę o podanie schematu już prawidłowego.Czy na pewno będzie to działać.A zapomniałem dodać że zasilanie z sieci
Czy do stabilizatora potrzebny jest radiator?
[Mariusz Ch.]
Proszę o podanie schematu już prawidłowego.Czy na pewno będzie to działać.A zapomniałem dodać że zasilanie z sieci
Czy do stabilizatora potrzebny jest radiator?
[Mariusz Ch.]