Witam
Mam stary juz telewizor, kilkanascie latek, ostatnio wyskoczyl taki pasek przy wlaczaniu z zielonego robi sie niebieski czyli tak jakby nie bylo pionu tylko sam poziom wymienilem uklad TEA2031A ale dalej jest ten sam problem.
Pozdrawiam i Dziekuje za pomoc.
Wojtek
Mam stary juz telewizor, kilkanascie latek, ostatnio wyskoczyl taki pasek przy wlaczaniu z zielonego robi sie niebieski czyli tak jakby nie bylo pionu tylko sam poziom wymienilem uklad TEA2031A ale dalej jest ten sam problem.
Pozdrawiam i Dziekuje za pomoc.
Wojtek