Mam problem z w/w radiem . Objawia się to tak że nie na dzwięku i nie działają przyciski volume +, - i selekt. Pozostałe działają i wydaje się być wszystko dobre, przestraja, przełącza i prawidłowo wyświetla.
Końcowe wzmacniacze zbudowane na dwóch układach TDA7375, dostają zasilanie, lecz nie ma nap stby po załączeniu na n.7, brak nap. wyjściowych. Wejscia sygnału sterowane są z TDA7342 SMD który dostaje zasilanie ok 7.6V. pozostałe nap. prawie wszystkie 3,7V.
Standby układów są sterowane z procesora RC429/00v2.0 z 29 nogi, na której również nie ma nap. (no około 0,3Vpo załączeniu radia).
Co może być przyczyną braku nap. stby z procesora.
Czy sam procek ???
Schematu brak.
A mierzyłem rezystancje między stby (29n procka) a masą wynosi 320 Ohm, czy to w normie ??
Proszę o poradę bardziej doświadczonych.
Końcowe wzmacniacze zbudowane na dwóch układach TDA7375, dostają zasilanie, lecz nie ma nap stby po załączeniu na n.7, brak nap. wyjściowych. Wejscia sygnału sterowane są z TDA7342 SMD który dostaje zasilanie ok 7.6V. pozostałe nap. prawie wszystkie 3,7V.
Standby układów są sterowane z procesora RC429/00v2.0 z 29 nogi, na której również nie ma nap. (no około 0,3Vpo załączeniu radia).
Co może być przyczyną braku nap. stby z procesora.
Czy sam procek ???
Schematu brak.
A mierzyłem rezystancje między stby (29n procka) a masą wynosi 320 Ohm, czy to w normie ??
Proszę o poradę bardziej doświadczonych.