Nastąpiła przerwa w dostawie pradu, wszystko się wyłączyło .
Gdy go włączyli to magnetowid niestety już nie wstał , bezpiecznik jest ok,
jak włączam to słychać ciche 1 tyknięcie . Co mam posprawdzać ?
ma ktoś schemat tego zasilacza?
Gdy go włączyli to magnetowid niestety już nie wstał , bezpiecznik jest ok,
jak włączam to słychać ciche 1 tyknięcie . Co mam posprawdzać ?
ma ktoś schemat tego zasilacza?