Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Epson stylus color 1520 fatal error

raffq 14 Mar 2008 08:31 1784 3
    raffq
    Level 16  
    Witam serdecznie, probuje ożywic drukareczke jak w temacie.Co zdiagnozowalem;)Przyschnieta czarna glowica, drukuje zółty,drukuje niebieski.Do pojemnika na tusz wstrzyknalem plyn do udrazniania.Podczas proby drukowania czarnego obrazka , wychodza jedynie 2 rownegle niebieskie kreseczki o raz dwie zółte.Pozatym drukarka jeczy przy tym jak bym ja bił, po czasie dzwiek ten nasila sie az do momentu kiedy slychac zgrzyty i zapalaja sie kontrolki pause i cover open, co z manuala prztlumaczylem na fatal error.Jak to rozumiec/Dodam ze karetka jakby zacinala sie na lewej krawedzi, wtedy slychac te zgrzyty.Pozdrawiam
    raffq
    Level 16  
    Dodam jeszcze ze drukarke rozkrecilem,pompka,a raczej wezyk od czarnego byl zatkany, przeczyscilem.Glowica od czarnego zalana udrazniaczem, zobaczymy czy pusci;)pozdrawiam
    blindman_209
    Level 10  
    Znalazles moze przyczyne tego zgrzytania bo ja mam taki sam przypadek. Po włączeniu karetka jakby sie zacinała i słychać zgrzyt. Nie wiem co jej jest. Może masz jakiś pomysł.
    raffq
    Level 16  
    To był jakis blachy problem, zdaje sie ze jakis wałek zmieniał swoje połozenie. Miało to zwiazek z pokretlem grubosci papieru.