Witam.
Mam maly problem z instalacja win xp.mam laptopa toshibe l40-17m i na nim jest vista,a ja chce xp zainstalowac.Sciagnalem sterowniki sata zintegrowalem je z win xp.no i kiedy wkladam plyte cd z win xp i mi bootuje to wyskakuje mi Caldera DR-DOS.probowalem juz uruchamiac przez winnt i nic.wyskakuje blad.przez setup.exe tez nie idze.jak moge zainstalowac winde przez dr-dos?A moze zle sterowniki zintegrowalem,ze mi do dr-dos idzie?
Mam maly problem z instalacja win xp.mam laptopa toshibe l40-17m i na nim jest vista,a ja chce xp zainstalowac.Sciagnalem sterowniki sata zintegrowalem je z win xp.no i kiedy wkladam plyte cd z win xp i mi bootuje to wyskakuje mi Caldera DR-DOS.probowalem juz uruchamiac przez winnt i nic.wyskakuje blad.przez setup.exe tez nie idze.jak moge zainstalowac winde przez dr-dos?A moze zle sterowniki zintegrowalem,ze mi do dr-dos idzie?