Radio Delco CDR500D, jest problem z odtwarzaczem CD. Próba włożenia płyty powoduje wyświetlenie T -- CD ale nie uruchamiany jest silnik ładowania, ręczne załadowanie płyty nic nie daje - nie jest rozkręcana mimo, że radio przełącza się na CD. Próba wyjęcia płyty powoduje wyświetlenie EJECT i po chwili ER-1.
Sprawdziłem i mechanicznie jest ok, czujniki też działają (wykrywa włożenie płyty), jedyna rzecz która mi się nie podoba to niskie napięcie na tym tranzystorze SMD na płycie mechanizmu - jest rzędu 2-3V przy próbie wkładania płyty a ja bym się spodziewał raczej 8-9V. Może ktoś już walczył z takim przypadkiem?
Sprawdziłem i mechanicznie jest ok, czujniki też działają (wykrywa włożenie płyty), jedyna rzecz która mi się nie podoba to niskie napięcie na tym tranzystorze SMD na płycie mechanizmu - jest rzędu 2-3V przy próbie wkładania płyty a ja bym się spodziewał raczej 8-9V. Może ktoś już walczył z takim przypadkiem?