Witam
musze na nowym komputerze uruchomic program dosowy z 92 roku. Problem polega na tym ze program ten wysypuje sie na szybkich komputerach. na P233 dziala OK ale juz na P2 433 wywala blad dzielenia przez zero (na obu komputerach ten sam win98). Jesli w tym P2 433 wylaczy sie casch procesora to pragram dziala ale caly komputer jest maks wolny.
Czytalem gdzies o programie ktory potrafi zwolnic prace komputera czy tez dzialanie jakis aplikacji (nie pamietam) wlasnie w takich przypadkachm tylko ze nie moge znalezc.
Licze na pomoc
musze na nowym komputerze uruchomic program dosowy z 92 roku. Problem polega na tym ze program ten wysypuje sie na szybkich komputerach. na P233 dziala OK ale juz na P2 433 wywala blad dzielenia przez zero (na obu komputerach ten sam win98). Jesli w tym P2 433 wylaczy sie casch procesora to pragram dziala ale caly komputer jest maks wolny.
Czytalem gdzies o programie ktory potrafi zwolnic prace komputera czy tez dzialanie jakis aplikacji (nie pamietam) wlasnie w takich przypadkachm tylko ze nie moge znalezc.
Licze na pomoc