logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak uruchomić program DOS z 1992 na szybkim komputerze bez błędów?

Accent 20 Mar 2008 17:05 2433 2
REKLAMA
  • #1 4932411
    Accent
    Poziom 14  
    Posty: 167
    Ocena: 39
    Witam
    musze na nowym komputerze uruchomic program dosowy z 92 roku. Problem polega na tym ze program ten wysypuje sie na szybkich komputerach. na P233 dziala OK ale juz na P2 433 wywala blad dzielenia przez zero (na obu komputerach ten sam win98). Jesli w tym P2 433 wylaczy sie casch procesora to pragram dziala ale caly komputer jest maks wolny.
    Czytalem gdzies o programie ktory potrafi zwolnic prace komputera czy tez dzialanie jakis aplikacji (nie pamietam) wlasnie w takich przypadkachm tylko ze nie moge znalezc.
    Licze na pomoc :)
  • REKLAMA
  • #3 4934577
    Accent
    Poziom 14  
    Posty: 167
    Ocena: 39
    wielkie dzieki, przetestuje i dam znac o sukcesach :)
REKLAMA