Witam. Mam następujący problem.
Kupiłem klawiaturę a4tech evolution na PS/2 i dzieją się z nią dziwne rzeczy.
Po długim czasie gdy komputer jest wyłączony nie działa mi klawiatura. np po nocy rano włączam kompa i nie działa klawiatura robię reset i potem cały dzień już działa.
Ile razy bym nie wyłączał i włączał komputer to zawsze już działa, a po dłuższym wyłączeniu komputera tak jak właśnie po nocy zawsze mi nie wykrywa tej klawiatury nawet diody się nie palą.
Czasami jak rano nie wykryje klawiatury to również jest problem z myszką też nie działa ale podczerwień się pali w myszce.
Zjawisko to tylko jest po długim wyłączeniu komputera potem już cały dzień jest ok ile razy włączam komputer.
Myszka również jest na PS/2 a4tech.
Płyta głowna Gigabyte GA-M57SLI-S4. Z góry dzięki.
Kupiłem klawiaturę a4tech evolution na PS/2 i dzieją się z nią dziwne rzeczy.
Po długim czasie gdy komputer jest wyłączony nie działa mi klawiatura. np po nocy rano włączam kompa i nie działa klawiatura robię reset i potem cały dzień już działa.
Ile razy bym nie wyłączał i włączał komputer to zawsze już działa, a po dłuższym wyłączeniu komputera tak jak właśnie po nocy zawsze mi nie wykrywa tej klawiatury nawet diody się nie palą.
Czasami jak rano nie wykryje klawiatury to również jest problem z myszką też nie działa ale podczerwień się pali w myszce.
Zjawisko to tylko jest po długim wyłączeniu komputera potem już cały dzień jest ok ile razy włączam komputer.
Myszka również jest na PS/2 a4tech.
Płyta głowna Gigabyte GA-M57SLI-S4. Z góry dzięki.