Bardzo proszę użytkowników naszego kochanego działu GSM o zwracanie się do mnie w sprawach dotyczących forum GSM jak również o zgłaszanie propozycji i pomysłów na rozwój i kształtowanie działu.
Proszę również o zgłaszanie sugestii i ew. zastrzeżeń do pracy moderatorów a użytkowników z większym doświadczeniem w branży o raportowanie postów i tematów naruszających regulamin i zaniżających poziom forum.
Proszę również o zgłaszanie sugestii i ew. zastrzeżeń do pracy moderatorów a użytkowników z większym doświadczeniem w branży o raportowanie postów i tematów naruszających regulamin i zaniżających poziom forum.