Po włączeniu programu pralka nie pobiera wody. Po ok 3 sekundach bęben zaczyna się obracać. Po przestawieniu ręcznym programatora np na płukanie pralka pobiera wodę, ale też znikomą ilość. Po przestawieniu na wirowania załącza się pompka. Pompuje jakiś czas, następnie pralka się wyłącza. Nadmieniam, że cały układ hydrostatu jest drożny a sam hydrostat sprawny( może koś posiada serwisówke do tego modelu). Proszę o pomoc.