logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wzmacniacz 210W RMS czy 250W RMS do skrzynki basowej 250W RMS? Różnice w odsłuchu?

Dominik1 30 Mar 2008 23:45 987 4
REKLAMA
  • #1 4975438
    Dominik1
    Poziom 12  
    Posty: 89
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    mam skrzynkę 250W rms i zastanawiam sie czy kupić wzmacniacz tez 250W rms czy wystarczy np 210W rms?Ewentualnie duża będzie różnica w odsłuchu między tymi wzmacniaczami?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 4976255
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3989
    Pomógł: 186
    Ocena: 249
    napisz dokładniej jakie to produkty

    żeby zaraz się nie okazało że albo jedno albo drugie

    nie ma nawet połowy tej wartości o której mowa
  • REKLAMA
  • #4 4980711
    Dominik1
    Poziom 12  
    Posty: 89
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    Skrzynie mam jbl cs 1204B a zastanawiam sie nad Magnatem RX22,Blaupunktem GTA 480.Myslę ze ciekawą opcją będzie również Carpower hpb 602
  • #5 4981932
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    Widziałem jakiś czas temu fajnego axtonka 2 kanałówke około 300 rms w dobrej kasie poszukaj czegoś w tym stylu te blau magnaty i carpowery to nie są jakieś rewelki.
REKLAMA