logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Philips 22dc962/62 – brak obrazu na wyświetlaczu, współpraca z wyświetlaczem Opla

curylop 01 Kwi 2008 18:44 1997 10
REKLAMA
  • #1 4981488
    curylop
    Poziom 16  
    Posty: 221
    Pomógł: 13
    Ocena: 20
    Mam takowe radio na stole i na wyświetlaczu nic się nie pokazuje. Podświetlenie działa włączy się ale nic nie widać na wyświetlaczu.
    czy to radio będzie współpracować z wyświetlaczem co jest w oplu??

    Dodano po 23 [minuty]:

    jak poprzyciskałem przypadkowe przyciski i na końcu 5 to było słychać "pik" w głośnikach
  • REKLAMA
  • #2 4982096
    djlj24
    Spec od car audio
    Posty: 13533
    Pomógł: 1104
    Ocena: 1323
    To radio ma wyświetlacz tylko do korektora. Pewnie jest zakodowane dlatego na wyświetlaczu jest pusto.
  • REKLAMA
  • #3 4982208
    curylop
    Poziom 16  
    Posty: 221
    Pomógł: 13
    Ocena: 20
    podłączyłem do wyświetlacza oplowskiego i na nim nic.
    A jak w tym radiu wpisuje się kod??

    Dodano po 46 [minuty]:

    sprawdziłem wyświetlacz z opla nie będzie chodził z tym radiem.
  • #4 4982585
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    To podłącz do wyświetlacza z Nokii, będzie lepiej nie działać. Przecież to radio do Renówki a nie do Opla.

    SławeK
  • #5 4982658
    curylop
    Poziom 16  
    Posty: 221
    Pomógł: 13
    Ocena: 20
    spróbowałem przynajmniej nic nie straciłem. tylko ze się teraz dowiedziałem ze tam się podpina manipulator a nie wyświetlacz.
  • #6 4983292
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    Nawet jak podłączysz we właściwe miejsce to i tak nie zadziała i spokojnie możesz mi uwierzyć na słowo.

    SławeK
  • REKLAMA
  • #7 4983343
    curylop
    Poziom 16  
    Posty: 221
    Pomógł: 13
    Ocena: 20
    Jak by ktoś potrzebował to mam zawartość tej środkowej pamięci 24c04
    Załączniki:
    • 22dc962-62 srodkowa.rar (270 Bajtów) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #8 4984443
    curylop
    Poziom 16  
    Posty: 221
    Pomógł: 13
    Ocena: 20
    A jak w tym radiu wpisuje się kod??

    Dodano po 23 [minuty]:

    Da się zrobić żeby nie trzeba było wpisywać kodu??
  • #9 4984558
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    Da się, w klasyczny dla Philipsa sposób, tylko bez właściwego wyświetlacza nie będziesz miał wielkiego pożytku, ten na radiu jest tylko do korektora.

    SławeK
  • #10 4985632
    curylop
    Poziom 16  
    Posty: 221
    Pomógł: 13
    Ocena: 20
    jak się wprowadza kod z klawiatury??
  • #11 4987528
    fidzo
    Poziom 21  
    Posty: 510
    Pomógł: 40
    Ocena: 26
    witam
    może magiczny sposób z wielokrotną "jedynką"??
    pzdr

Podsumowanie tematu

✨ Radio Philips 22dc962/62 posiada wyświetlacz przeznaczony jedynie do korektora dźwięku, co powoduje brak obrazu na ekranie mimo działającego podświetlenia. Próby podłączenia radia do wyświetlacza z Opla zakończyły się niepowodzeniem, gdyż urządzenia te nie są kompatybilne. Radio wymaga wpisania kodu zabezpieczającego, który można wprowadzić z klawiatury w klasyczny sposób stosowany przez Philips, jednak bez odpowiedniego wyświetlacza funkcja ta jest utrudniona. W radiu zamiast wyświetlacza podłącza się manipulator. Istnieje możliwość usunięcia konieczności wpisywania kodu, ale wymaga to specjalistycznej procedury. Dodatkowo dostępna jest zawartość pamięci 24c04, która może być przydatna do dalszych działań serwisowych.
REKLAMA