Mam takowe radio na stole i na wyświetlaczu nic się nie pokazuje. Podświetlenie działa włączy się ale nic nie widać na wyświetlaczu.
czy to radio będzie współpracować z wyświetlaczem co jest w oplu??
Dodano po 23 [minuty]:
jak poprzyciskałem przypadkowe przyciski i na końcu 5 to było słychać "pik" w głośnikach
czy to radio będzie współpracować z wyświetlaczem co jest w oplu??
Dodano po 23 [minuty]:
jak poprzyciskałem przypadkowe przyciski i na końcu 5 to było słychać "pik" w głośnikach