Witam.
Właśnie jak to jest?
Wymieniłem swoją GA-M57SLI-S4 na GA-MA770-DS3 która ponoć obsługuje pamięci 1066MHz.
Posiadam 4 sztuki Kingmax'ów po 1GB każda 1066MHz a płyta jednak najwiekszą wartość w biosie ma 800MHz.
Dodam że procesor jaki posiadam to Athlon X2 6400+
Czy można to jakoś ugryźć? Czyżby 1066MHz "robiło" się tylko jak się włoży procesor Phenom?
Właśnie jak to jest?
Wymieniłem swoją GA-M57SLI-S4 na GA-MA770-DS3 która ponoć obsługuje pamięci 1066MHz.
Posiadam 4 sztuki Kingmax'ów po 1GB każda 1066MHz a płyta jednak najwiekszą wartość w biosie ma 800MHz.
Dodam że procesor jaki posiadam to Athlon X2 6400+
Czy można to jakoś ugryźć? Czyżby 1066MHz "robiło" się tylko jak się włoży procesor Phenom?