Na zimno wszystko Ok.
jak zbliża się do 90 stopni zaczynają się problemy;
- Szybkie obroty załącza i zatrzymuje się a po dłuższym postoju powtarza z szybkim startem itd.
-po wyłączeniu zasilania i ponownym załączeniu zaczyna pracować zrywami- czyli szybkie obroty oraz zaniki zasilania- dyskoteka wygaszona , po czy załacza się - niekiedy zapala diode GOTOWOŚĆi wtedy żeby ruszyła potrzeba nacisnąć START, ale wtedy wraca do wersji z zanikiem zasilania i pracy kilkusekundowymi zrywami a niekiedy wypada do GOTOWOŚC-i i tak w koło.
Po odłaczeniu blokady!!- też kręci (z wodą pozostawiona w środku) z dyskoteką i jej wygaszaniem, podświetla też niektóre diody sygnalizacyjne funkcji !!
Wiele elementów sprawdzonych, podmienionych- poza prockiem.
czyżby pozostawał tylko-moduł do wymiany?
CZy ktoś zetknął się z takim przypadkiem.
Płyta- AKO 546 642.
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu.
13:51 6.04.2008
Nie kasować wpisów moderacyjnych.
[_P_]
jak zbliża się do 90 stopni zaczynają się problemy;
- Szybkie obroty załącza i zatrzymuje się a po dłuższym postoju powtarza z szybkim startem itd.
-po wyłączeniu zasilania i ponownym załączeniu zaczyna pracować zrywami- czyli szybkie obroty oraz zaniki zasilania- dyskoteka wygaszona , po czy załacza się - niekiedy zapala diode GOTOWOŚĆi wtedy żeby ruszyła potrzeba nacisnąć START, ale wtedy wraca do wersji z zanikiem zasilania i pracy kilkusekundowymi zrywami a niekiedy wypada do GOTOWOŚC-i i tak w koło.
Po odłaczeniu blokady!!- też kręci (z wodą pozostawiona w środku) z dyskoteką i jej wygaszaniem, podświetla też niektóre diody sygnalizacyjne funkcji !!
Wiele elementów sprawdzonych, podmienionych- poza prockiem.
czyżby pozostawał tylko-moduł do wymiany?
CZy ktoś zetknął się z takim przypadkiem.
Płyta- AKO 546 642.
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu.
13:51 6.04.2008
Nie kasować wpisów moderacyjnych.
[_P_]