Witam.Wymieniłem moduł ,ustawiłem switch S10 iS1 pralka nie grzeje na żadnym programie.
Sprawdziłem grzałkę OK",czujnik NTC OK" ,podłączyłem do grzałki woltomierz- brak napięcia na wszystkich programach.
Ustawienia S10-1 -on,2-off
S1-1-on,2-on,3-on,4-off,5-on,6-off,7-on,8-on.Może te ustawienia są błedne
bardzo proszę o pomoc i co mam robic dalej /panie na zimno to nie pranie/.
Pozdrawia.Wszystkim Życzę Wesołych,Spokojnych Świąt.
Sprawdziłem grzałkę OK",czujnik NTC OK" ,podłączyłem do grzałki woltomierz- brak napięcia na wszystkich programach.
Ustawienia S10-1 -on,2-off
S1-1-on,2-on,3-on,4-off,5-on,6-off,7-on,8-on.Może te ustawienia są błedne
bardzo proszę o pomoc i co mam robic dalej /panie na zimno to nie pranie/.
Pozdrawia.Wszystkim Życzę Wesołych,Spokojnych Świąt.