Piec czasami głupieje - świeci się dioda od cwu, mimo że ciepła woda nie jest pobierana, piec załącza sie po chwili wyłącza i tak w koło- nie reaguje na regulacje temperatury przez sterownik pokojowy, pomaga reset sterownika w kotle. Po obejrzeniu kotła widać wyciek z pod zaworu trójdrożnego- uszkodzona dławica zaworu trójdrogowego. Element ten, mam nadzieje, że tylko chwilowo niedostępny w serwisie.
Zachowanie pieca jest spowodowane uszkodzeniem ww. zaworu.
Zachowanie pieca jest spowodowane uszkodzeniem ww. zaworu.