Witam
Problem polega na tym ze zamrażalnik w wyżej wymienionej lodówce działa bez problemu a pozostała cześć lodówki chłodzi ale bardzo słabo. Agregat pracuje bez zmian załącza sie w podobnych odstępach czasu co zawsze nie zauważyłem zmiany głośności w działaniu. Proszę o odp. co może być przyczyną problemu i jaki byłby ewentualny koszt naprawy
Informacje z Tabliczki:
Pojemność - netto 190/15 dm3, brutto 226/15 dm3.
220V~50Hz 150W 1.4A
Praca S3-St
Czynnik R12/0.110 kg
KLASA N
Pozdrawiam
Problem polega na tym ze zamrażalnik w wyżej wymienionej lodówce działa bez problemu a pozostała cześć lodówki chłodzi ale bardzo słabo. Agregat pracuje bez zmian załącza sie w podobnych odstępach czasu co zawsze nie zauważyłem zmiany głośności w działaniu. Proszę o odp. co może być przyczyną problemu i jaki byłby ewentualny koszt naprawy
Informacje z Tabliczki:
Pojemność - netto 190/15 dm3, brutto 226/15 dm3.
220V~50Hz 150W 1.4A
Praca S3-St
Czynnik R12/0.110 kg
KLASA N
Pozdrawiam