Zdrastwujte
Mam tu taki problem z zabytkowym okazem w/w lodówki Polar TS 284. Może moglibyście cos doradzić, o ile da sie tu coś zdziałać. Niegdyś sprzęt działał bez przeszkód, a teraz bez szczególnej przyczyny odmówił posłuszeństwa. Chodzi o to, że (nie znam fachowej terminologii ale przedstawię objawowo): włączam lodówkę do prądu, uruchamia się agregat niby zwyczajnie, ale rzęzi ciężko i po paru sekundach - pyk - stoi. Czy da się z tego coś wywnioskować?
Dobrze by było, gdyby coś siez tym dało zrobić, bo sprzęt porządny i moze by jeszcze pochodził, o ile to nic poważnego...
Mam tu taki problem z zabytkowym okazem w/w lodówki Polar TS 284. Może moglibyście cos doradzić, o ile da sie tu coś zdziałać. Niegdyś sprzęt działał bez przeszkód, a teraz bez szczególnej przyczyny odmówił posłuszeństwa. Chodzi o to, że (nie znam fachowej terminologii ale przedstawię objawowo): włączam lodówkę do prądu, uruchamia się agregat niby zwyczajnie, ale rzęzi ciężko i po paru sekundach - pyk - stoi. Czy da się z tego coś wywnioskować?
Dobrze by było, gdyby coś siez tym dało zrobić, bo sprzęt porządny i moze by jeszcze pochodził, o ile to nic poważnego...