witam na jakiej zasadzie działa wyłącznik magnetotermiczny? Wiem, że jest stosowany np. do ochrony silników, czy to jest zwykły wyłącznik nadmiarowo-prądowy? Na przykład coś takiego:
http://allegro.pl/item343860183_termik_telemecanique_lrd32_prad_23_32a.html
pozdrawiam
http://allegro.pl/item343860183_termik_telemecanique_lrd32_prad_23_32a.html
pozdrawiam