Witam
Mam w domu dwa koputery polaczone ze soba bezposrednio. Do tej pory bylo wszystko ok. Wczoraj przeinstalowalem system. Skonfigurowalem siec (aresy IP i grupe robocza, wylaczylem firewall, wlaczylem udostepnianie plikow i drukarek). Komputery sie widza, ale nie moge przegladac udostepnionych zasobow. Za kazdym razem jak probuje wejsc na drugiego kompa wyskakuje "Polacz z" i prosi o nazwe uzytkownika i haslo.
W czym lezy problem?
Zami
Mam w domu dwa koputery polaczone ze soba bezposrednio. Do tej pory bylo wszystko ok. Wczoraj przeinstalowalem system. Skonfigurowalem siec (aresy IP i grupe robocza, wylaczylem firewall, wlaczylem udostepnianie plikow i drukarek). Komputery sie widza, ale nie moge przegladac udostepnionych zasobow. Za kazdym razem jak probuje wejsc na drugiego kompa wyskakuje "Polacz z" i prosi o nazwe uzytkownika i haslo.
W czym lezy problem?
Zami