nie wiem co sie stało robiłem tak wcześniej i dobrze chodziło, teraz jak jestem w swoim koncie(administrator) i przełączam użytkownika i zaloguje sie w innym koncie to nie chce sie żadny tam program wyłączyć. Zauważyłem przy otworzeniu menedżera zadań alt+ctrl+del że wyłącza sie i odnowa uruchamia sie proces explorer.exe. jak uruchamiam jakich program tam to pokazuje sie tapeta cała bez ikonek i paska zadań na kilka sek i później znów jest wszystko dobrze i tak sie robi za każdym razem kiedy włączę jakiś program. A również dzieje sie tak na innych kontach kiedy jeden użytkownik jest zalogowany.
pomocy +++
i nie potrzebuje rad typu "zrób format bo tyle to ja wiem" lub przeskanuj dyski antywirusem bo to też zrobiłem.
pomocy +++
i nie potrzebuje rad typu "zrób format bo tyle to ja wiem" lub przeskanuj dyski antywirusem bo to też zrobiłem.