dzień dobry
od pewnego czasu mój dysk MAXTOR 6Y080L0 (80gb) podpięty jako jedyny dysk bardzo zwolnił, przy włączeniu choćby worda długo pracuje, wszystko otwiera się bardzo wolno.
Nic w dysku nie przestawiałem, w biosie też nie, dysk nie był nigdzie wyciągany.
Skanowałem komputer ad-aware, bid defenderem i nod32 i żaden z nich niczego podejrzanego nie wykrył.
Hijackthis też wydaje się czysty.
na dysku jest sporo wolnego miejsca, pamięć wirtualna jest ok.
JAk widać na załączniku (z programu HD Tune) są bad sectory, raczej systemowe
Jaką diagnozę i leczenie proponujecie? Czytałem o zerowaniu dysku za pomocą MHDD, ale utrata danych wogóle nie wchodzi w rachubę;/
[/img]
od pewnego czasu mój dysk MAXTOR 6Y080L0 (80gb) podpięty jako jedyny dysk bardzo zwolnił, przy włączeniu choćby worda długo pracuje, wszystko otwiera się bardzo wolno.
Nic w dysku nie przestawiałem, w biosie też nie, dysk nie był nigdzie wyciągany.
Skanowałem komputer ad-aware, bid defenderem i nod32 i żaden z nich niczego podejrzanego nie wykrył.
Hijackthis też wydaje się czysty.
na dysku jest sporo wolnego miejsca, pamięć wirtualna jest ok.
JAk widać na załączniku (z programu HD Tune) są bad sectory, raczej systemowe
Jaką diagnozę i leczenie proponujecie? Czytałem o zerowaniu dysku za pomocą MHDD, ale utrata danych wogóle nie wchodzi w rachubę;/
[/img]