Mianowicie kupilem dysk z Allegro na gwarancji (zostalo jeszcze dokladnie 24 miesiace) niestety firma upadla albo co bo nie ma z nimi kontaktu... Postanowilem sam sprawdzic dysk w programie HD Tune i oto screny co otrzymalem:
Chwilowo nie jestem w stanie zrobic diagnozy za pomoca zalecanego przez was programu ale postaram sie zrobic to jak najszybciej
Prosze o pomoc czy da sie cos z tym zrobic ?
Opcja "benchmark" nie zostala wykonana do konca wyskoczyl blad odczytywanych sektorow...
Chwilowo nie jestem w stanie zrobic diagnozy za pomoca zalecanego przez was programu ale postaram sie zrobic to jak najszybciej
Prosze o pomoc czy da sie cos z tym zrobic ?
Opcja "benchmark" nie zostala wykonana do konca wyskoczyl blad odczytywanych sektorow...