Witam serdecznie.
Niestety ale mam kłopot i piszę ten post z myślą , ze znajddzie się ktoś kto będzie mógł pomóc.
A sprawa wygląda następująco:
Próbuję odnaleźć(można nazwać zlokalizować) osobę po numerze telefonu komórkowego, zaznaczam ze jest t otelefon na kartę, niezarejestrowaną, do tego nieaktywny. Zatem moze być nadal używany z inną kartą(ale tego nie wiem, nie potrafiesprawdzić i dowiedziec sietego); wiem, że napewno karta była w conajmniej dwóch aparatach telefonicznych używana; proszę o pomoc, jeśli ktosmógłby wogóle coś pomóc, moze polecić kogoś kto się tym zajmuje(niekoniecznie legalnie); koszty wiadomo, ze są nieuniknione, ale...trzeba podjać wszelkie kroki aby wyjaśnić sprawę.
z góry dziękuję i czekam na odzew.
Niestety ale mam kłopot i piszę ten post z myślą , ze znajddzie się ktoś kto będzie mógł pomóc.
A sprawa wygląda następująco:
Próbuję odnaleźć(można nazwać zlokalizować) osobę po numerze telefonu komórkowego, zaznaczam ze jest t otelefon na kartę, niezarejestrowaną, do tego nieaktywny. Zatem moze być nadal używany z inną kartą(ale tego nie wiem, nie potrafiesprawdzić i dowiedziec sietego); wiem, że napewno karta była w conajmniej dwóch aparatach telefonicznych używana; proszę o pomoc, jeśli ktosmógłby wogóle coś pomóc, moze polecić kogoś kto się tym zajmuje(niekoniecznie legalnie); koszty wiadomo, ze są nieuniknione, ale...trzeba podjać wszelkie kroki aby wyjaśnić sprawę.
z góry dziękuję i czekam na odzew.