Witam,
w Panasonic'u NV-P2 padł zasilacz. Ze względu na konstrukcję nadaje się raczej do wymiany w całości
, ale może istnieją jakieś typowe uszkodzenia i warto się z nim "pobawić" ? Przetwornica w ogóle się nie wzbudza!!!
Pozdrawiam
Saxon
w Panasonic'u NV-P2 padł zasilacz. Ze względu na konstrukcję nadaje się raczej do wymiany w całości
Pozdrawiam
Saxon