Może wiecie jak się usuwa bad sectory z dysku twardego. Czy można samemu przeprowadzić taką operację
czy może wymaga ona jakichś specjalnych przyrządów, a może to tylko kwestia wykorzystania jakiegoś zmyślnego programu.
Bardzo proszę o odpowiedź. Jest to dla mnie bardzo pilne.
czy może wymaga ona jakichś specjalnych przyrządów, a może to tylko kwestia wykorzystania jakiegoś zmyślnego programu.
Bardzo proszę o odpowiedź. Jest to dla mnie bardzo pilne.