Czy poradziłbym sobie z wymiana świec, czy to jest trudne zadanie, no bo w końcu, tylko gwint, odkręcić, przykręcić, ale co ze szczelnością?? Trzeba to jakoś uszczelnić??
W końcu chyba durze tempratury, dorze ciśnienie, czy wystarczy po prostu odkręcić stare, i przykręcić nowe??
W końcu chyba durze tempratury, dorze ciśnienie, czy wystarczy po prostu odkręcić stare, i przykręcić nowe??