[font=Arial:588fc5420b] [/font:588fc5420b]
Problem odnosi sie kadeta 1,4 na wtrysku, od czasu do czasu zapal sie komputer tzn na chwilke zaraz po odpaleniu i nawet na bardzo dluzsza chwile w czasie jazdy. Sprawdzalem kody usterek i caly czas pokazuje dwanascie czyli tak jaby bylo wszystko OKI.Ale nie jest bo przeciz bardzo czesto zapal sie komputer w blizej nie okreslonej sekwencji.Prosze pomozcie.
Problem odnosi sie kadeta 1,4 na wtrysku, od czasu do czasu zapal sie komputer tzn na chwilke zaraz po odpaleniu i nawet na bardzo dluzsza chwile w czasie jazdy. Sprawdzalem kody usterek i caly czas pokazuje dwanascie czyli tak jaby bylo wszystko OKI.Ale nie jest bo przeciz bardzo czesto zapal sie komputer w blizej nie okreslonej sekwencji.Prosze pomozcie.