Witam.Po wymianie procesora z celeron 2ghz na P4 2 ghz w plycie shuttle MV42N zapadly ciemnosci.. Komputer chodzi ,dioda hdd swieci nawet ciagle a na monitorze pisze ze to nie jest optymalna rozdzielczosc obrazu .Nawet tych wszystkich danych o systemie przed startem windowsa nie pokazuje .Restart biosa nic nie dal. po wlaczeniu tylko popiskuje z glosnika . Wpierw raz (jak przy restarcie) po czym ok 10 sekund pauzy ,po czym 2 razy i znow ok 5 sekund pauzy po czym raz .
Dodam ze procesor nabylem uzywany i nie wiem czy jest dobry niemniej po wlozeniu starego celerona dalej jest to samo.. Co to moze byc?????????padla plyta poniewaz zalozylem uszkodzony procek???
aaa zapomnialem jeszcze ze P4 ma 400MHz fsb
Dodam ze procesor nabylem uzywany i nie wiem czy jest dobry niemniej po wlozeniu starego celerona dalej jest to samo.. Co to moze byc?????????padla plyta poniewaz zalozylem uszkodzony procek???
aaa zapomnialem jeszcze ze P4 ma 400MHz fsb