#1 5057788 20 Kwi 2008 16:47 ARAS_ARON ARAS_ARON Poziom 10 Posty: 5 Autor tematu Post #1 5057788 20 Kwi 2008 16:47 Witam, ma problem tego typu, nie świeci mi się wyświetlacz w w/w radiu...;/
Pomocny post #2 5057819 20 Kwi 2008 16:55 diodi1 diodi1 Poziom 24 Posty: 459 Pomógł: 70 Ocena: 69 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 5057819 20 Kwi 2008 16:55 Witam. Na początek sprawdź tranzystory przetwornicy 2 sztuki bd 435 bo są najbardziej wadliwe i najczęściej strzelają. Pozdrawiam
#3 5058011 20 Kwi 2008 17:50 ARAS_ARON ARAS_ARON Poziom 10 Posty: 5 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 5058011 20 Kwi 2008 17:50 Tranzystory są w porządku, ale ma takie pytanie, tam nie było jednego rezystora, który sie ukruszył r102 jak on ma wartość??? Następnie były ułamane takie końcówki, które wchodzą w radiator przy tranzystorach, czym to zamienić?
#4 5657782 22 Paź 2008 17:14 ARAS_ARON ARAS_ARON Poziom 10 Posty: 5 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 5657782 22 Paź 2008 17:14 Wymieniłem wszystkie tranzystory bd435 na bd441 i nic dalej... Może powinienem wstawic bd435..?