Witam.
Czy mógłby mi ktoś w skrócie napisać w jaki sposób rozebrać drukarkę R200 by wyczyścić pampersa, oraz resztę zachlapanych przez kardridge elementów? Próbowałem rozebrać, ale w niektórych miejscach miałem problem a nie chcę uszkodzić zaczepów oraz samej drukarki.
Czy mógłby mi ktoś w skrócie napisać w jaki sposób rozebrać drukarkę R200 by wyczyścić pampersa, oraz resztę zachlapanych przez kardridge elementów? Próbowałem rozebrać, ale w niektórych miejscach miałem problem a nie chcę uszkodzić zaczepów oraz samej drukarki.