logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mercedes A-Klasa W168 1.4 - Czy można wymienić przepływomierz osobno?

lukasz plonka 83 22 Kwi 2008 20:02 11943 5
REKLAMA
  • #1 5065995
    lukasz plonka 83
    Poziom 12  
    Posty: 103
    Pomógł: 1
    Ocena: 17
    Witam,Panowie w samochodzie tym przepływomierz jest zintegrowany z komputerem,czy da się go wymienić osobno czy w grę wchodzi tylko całość.całość to koszt ok 5 tyś zł.czy może slyszał ktoś o jakiś zamiennikach?pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 5067020
    cardiag
    Poziom 30  
    Posty: 1447
    Pomógł: 104
    Ocena: 565
    tak, ja kiedyś wymieniałem sam przepływomierz. Ale trzeba wylutowywać
  • REKLAMA
  • #3 5538602
    camel09
    Poziom 19  
    Posty: 286
    Pomógł: 14
    Ocena: 70
    pochwal sie kloego skad wziołeś przepływke?
    mam taki sam problem
    prosze o pomoc.
  • REKLAMA
  • #4 5539421
    cardiag
    Poziom 30  
    Posty: 1447
    Pomógł: 104
    Ocena: 565
    z drugiego ECU.
  • REKLAMA
  • #5 5703336
    seal78
    Poziom 11  
    Posty: 62
    Ocena: 17
    Przyłaczę się do tematu,
    słyszałem że można podmienić z VW w zwiazku z tym mam pytanie z jakiego modelu VW będzie pasować przepływka do W168 A140?
  • #6 5710322
    cardiag
    Poziom 30  
    Posty: 1447
    Pomógł: 104
    Ocena: 565
    z żadnego
REKLAMA