Witam
czy ktos moze mi powiedziec co robi przekładnia do silniczka i co trzeba żeby nią sterowac czy da sie samemu to zrobic. Koszt silniczka z przekladnia to 27zl. potrzebuje 6 silniczkow do robota najmniejszych najlepiej krokowych chodzi o kroki 50-60 stopni. A tak po za tym jakie ona ma wyjscia
Prosze o odp. (szukalem przekladni ale nie znalazlem tu na forum na necie to czasem wyskakuja mi silniki po 3000zl 3 fazowe i inne takie
)
czy ktos moze mi powiedziec co robi przekładnia do silniczka i co trzeba żeby nią sterowac czy da sie samemu to zrobic. Koszt silniczka z przekladnia to 27zl. potrzebuje 6 silniczkow do robota najmniejszych najlepiej krokowych chodzi o kroki 50-60 stopni. A tak po za tym jakie ona ma wyjscia
Prosze o odp. (szukalem przekladni ale nie znalazlem tu na forum na necie to czasem wyskakuja mi silniki po 3000zl 3 fazowe i inne takie