Witam postanowiłem zrobić ten układ do regulacji obrotów wentylatora w moim zasilaczu 12V 12A.
Znalazłem tylko termistor 10Ohm jaki dać R1 (tzn. ja dam potencjometr)?
Prosiłbym, o możliwie jak najszybszą odpowiedz. Czy 470 Ohm wystarczy?
[Przenoszę z "Układy elektroniczne DIY,...". Mariusz Ch.]
Znalazłem tylko termistor 10Ohm jaki dać R1 (tzn. ja dam potencjometr)?
Prosiłbym, o możliwie jak najszybszą odpowiedz. Czy 470 Ohm wystarczy?
[Przenoszę z "Układy elektroniczne DIY,...". Mariusz Ch.]