Philips 29PT8505/12 chassis EM2E niechce się włączyć - startuje generator i się wyłącza , czasami wystartuje ale szarpie synchro H a czasami też V
Czego można się czepić i gdzie szukać ???
Czego można się czepić i gdzie szukać ???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam