Witam mam zmywarkę whirpool adg 7330 po wlaczeniu po jakiejś chwili przerywa prace i zaczyna mrugac i podaje dźwiekiem awarie. mruga regulernie 11 razy mysle ze jest to oznaczenie usterki nie wiem jednak jakie. Może ktos mi pomoże? Z góry dzieki
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu.
Nie kasować wpisów moderacyjnych.
19:41 5.05.2008
[_P_]
---
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu.
Nie kasować wpisów moderacyjnych.
19:41 5.05.2008
[_P_]
---
Moderowany przez _PREDATOR_16:11 6.05.2008:Poporawiono temat na zgodny z regulaminem forum.