Problem polega na tym że na początku zrobiła sie zielonkawa obwódka do okoła ekranu a późnije obraz sie zwenżył wyswietla tylko pionowy pas obrazu żadna regulacja nie pomaga. Co można z tym zrobic we włąsnym, zakresie. Może jakis schemat oraz wskazówki?????
[email]pywoo@wp.pl[/email]
[email]pywoo@wp.pl[/email]