Mam do wykonania wizualizację.
Posiadam program wincc v6 oraz wincc flexible.
Który z nich będzie dla mnie bardziej odpowiedni.
Posiadam program wincc v6 oraz wincc flexible.
Który z nich będzie dla mnie bardziej odpowiedni.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tampawel.kacprzak0 napisał:Mam do wykonania wizualizację.
Posiadam program wincc v6 oraz wincc flexible.
Który z nich będzie dla mnie bardziej odpowiedni.
Ganz napisał:pawel.kacprzak0 napisał:Mam do wykonania wizualizację.
Posiadam program wincc v6 oraz wincc flexible.
Który z nich będzie dla mnie bardziej odpowiedni.
Zależy na czym chcesz zrobić wizualizacje. WinCC to SCADA na komputer PC. WinCC Flexible to program narzędziowy do robienia wizualizacji na panelu operatorskim. Jak nie masz panela to WinCC Flexible odpada.