Mam pytanie do zaawansowanych kolegów którzy znają RCI. Chodzi mi o zawężenie odbiornika AM/FM dodatkowym filtrem... czy ktoś kiedyś przeprowadził taka modyfikacje? jakiego filtru użyć i gdzie go podłączyć. Pozdrawiam.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam