Mam taka małą GU chce ją zasilić napięciem 2kV prąd anodowy max 600-700mA. ma pracować w klasie AB1 albo AB2 Prostownik sie zrobi bez problemu, tylko nie wiem jakie kondensatory zastosować w filtrze elektrolity czy jakieś inne ustrojstwo???
Na razie jest to faza przemyśleń i zbierania materiałów... i wydumałem że potrzeba mi będzie 5-12µ nie wiem czy dobrze... jak źle to podpowiedzcie...
Pozdrawiam ToMeK
Proszę poprawić temat (za dużo znaków zapytania, brak wielkiej litery na początku oraz literówka) oraz temat pod względem ortograficznym (przecinki, wielkie litery...).
[air]
Na razie jest to faza przemyśleń i zbierania materiałów... i wydumałem że potrzeba mi będzie 5-12µ nie wiem czy dobrze... jak źle to podpowiedzcie...
Pozdrawiam ToMeK
Proszę poprawić temat (za dużo znaków zapytania, brak wielkiej litery na początku oraz literówka) oraz temat pod względem ortograficznym (przecinki, wielkie litery...).
[air]