Witam.Posiadam pralkę jak w temacie,która nie działała.Na module wymieniałem wypalone dwa tranzystory typu mac97A8 zaraz obok radiatora,i dało to znaczny rezultat bo zaczęła działać,z tym że teraz nie odpompowuje wody:(Sama pompa jest sprawna zarówno jak i inne podzespoły.WYdaje mi sie jeszcze ze wmiejscu gdzie powinna spuszczac,grzeje...
Czy mógłby mi ktoś podopowiedzieć na które elementy na module zwrócić uwagę, które mogłyby odpowiadać za to uszkodzenie??Nadmienie jeszcze iż jest to moduł H7.9 DMPA 1000rpm.
Z góry dziękuje za pomoc
Czy mógłby mi ktoś podopowiedzieć na które elementy na module zwrócić uwagę, które mogłyby odpowiadać za to uszkodzenie??Nadmienie jeszcze iż jest to moduł H7.9 DMPA 1000rpm.
Z góry dziękuje za pomoc