WItam Wszystkich
Moje auto to Cygaro Audi 100 poj. 2,2l
Już od jakiegoś czasu ciagle falują mi wolne obroty, a szczególnie gdy puszczam pedał gazu (np przy dojeżdżaniu do skrzyżowania).
Instalacja gazowa jest na sterowniku STAG 50, parownik Lovato zwykły. Byłem już u kilku gazownków i jakoś nic nie pomogli, ostatni powiedział że przyczyną może być jakieś uszkodzenie silniczka krokowego gazu. Instalacja gazowa ma już 3,5 roku. W ubiegłym roku w lecie wymienione zostały wszystkie membrany w parowniku (cały komplet naprawczy + filterek).Nowa sonda Lambda, świece zapłonowe, przewody WN + kopułka.
To falowanie jest juz bardzo denerwujące bo i nieraz zdarza się że silnik gaśnie.
Jakby ktoś z Was mógł mi pomóc byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
piomich
Moje auto to Cygaro Audi 100 poj. 2,2l
Już od jakiegoś czasu ciagle falują mi wolne obroty, a szczególnie gdy puszczam pedał gazu (np przy dojeżdżaniu do skrzyżowania).
Instalacja gazowa jest na sterowniku STAG 50, parownik Lovato zwykły. Byłem już u kilku gazownków i jakoś nic nie pomogli, ostatni powiedział że przyczyną może być jakieś uszkodzenie silniczka krokowego gazu. Instalacja gazowa ma już 3,5 roku. W ubiegłym roku w lecie wymienione zostały wszystkie membrany w parowniku (cały komplet naprawczy + filterek).Nowa sonda Lambda, świece zapłonowe, przewody WN + kopułka.
To falowanie jest juz bardzo denerwujące bo i nieraz zdarza się że silnik gaśnie.
Jakby ktoś z Was mógł mi pomóc byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
piomich