Zanieszczam nizej zdjecie z silniczkiem czy jak to sie zwie od obrotomierza. Poradzcie mi jak to podlaczyc, mam wyciagniety kabel od kompa sterujacy obrotomierzem, ale za nic nie wiem jak to wszystko zlaczyc do kupy. Slyszalem cos ze mozna sie podlaczyc do impulsatora ze skrzyni ale czy to prawda i czy on nie dziala tylko w czasie jazdy?? Niby ma 2 kable... Czy jak kupie oryginalne kostki ktore byly przy tym liczniku to czy mi to cos pomoze?? Skad w razie czego wziac rozpiske jaki kabel jest od czego?? Z gory bardzo dziekuje
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany