Witam
Kamerka przywieziona z UK, chodziła kilka lat i nagle pojawił się problem z przyjmowaniem kasety.
Po zamknięciu kieszeni kaseta jest wyrzucana albo kamera zaczyna 'pipczeć' a na ekranie widnieje ''znaczek EJECT ...D'' oraz napis na górze ekranu 'WYSUŃ'
Raz na kilkanaście prób uda się że kamera przymie taśmę, ale już przy kolejnej próbie załadowania kasety - pojawia się to samo co wyżej.
Kamerka przywieziona z UK, chodziła kilka lat i nagle pojawił się problem z przyjmowaniem kasety.
Po zamknięciu kieszeni kaseta jest wyrzucana albo kamera zaczyna 'pipczeć' a na ekranie widnieje ''znaczek EJECT ...D'' oraz napis na górze ekranu 'WYSUŃ'
Raz na kilkanaście prób uda się że kamera przymie taśmę, ale już przy kolejnej próbie załadowania kasety - pojawia się to samo co wyżej.