Proszę o informację czy i jak podłączyć VCR AKAI(ma tylko we i wy na chinche i antenowe) do TV Thomson 21DK24E.Wg instrukci należy wprowadzić kod urządzenia.AKAI nie ma w wykazie kodów.Czy istnieje inna mozliwość wsółpracy?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam