Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt sevilla RD104 - kod

maryanek 13 Cze 2008 18:00 1676 5
  • #1 13 Cze 2008 18:00
    maryanek
    Poziom 14  

Witam
    mam radyjko jak powyżej posiadam również kod problem w tym że wpisałem go błędnie 3 razy bo myslałem ze go pamiętam i nie moge go teraz już wpisać wiecej na wyświetlaczu widnieją ---- takie kreski jak to odblokować by można było wpisać kod ponownie?
    A jeszcze jedno w drugim aucie mam radio Blaupunkt car 2002 to z opla combo czy wie ktoś co z nim zrobić jeśli nie mam kodu da sie to jakoś odblokować pamiętam ze w radiu volvo wystarczyło wyciąć diody przechowujące poszczególne cyfry kodu ale tutaj nie za bardzo jest co wycinac :)

Z góry serdeczne dzięki za wszelki odp.
    Pozdrawiam

0 5
  • #2 13 Cze 2008 18:20
    133182
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 13 Cze 2008 18:26
    curylop
    Poziom 15  

Najlepiej to oba radia zanieś do gościa co tym się zajmuje i przypomni kod bo nie wiadomo czy za czwartym razem kod się przypomni.

Pozdrawiam

0
  • #4 13 Cze 2008 18:38
    maryanek
    Poziom 14  

ok dzięki wielkie zostawiłem radio włączone zobczymy co do zczytania wartości to z tym sobie pewnie nie poradze wiec odpuszcze sobie szczególnie ze to zwykły kaseciak. Pozdrawiam serdecznie

Dodano po 2 [minuty]:

a własnie zapomniałęm powiedzieć ja wpisałem kod 3 razy zablokowało sie później sie odblokowało samo mogem wpisać kod ponownie wpisałęm również źle dopiero po tym znalazłem kod w książce :) ale właśnie nie wiem czy to nie za późno teraz nadal da sie tak to rozwiązać ze odczekam i samo puści? minęło już z 30 min i nic nadal są kreski ---- na wyświetlaczu :(
    Pozdrawiam

0
  • #5 13 Cze 2008 19:54
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

1. Przy czekaniu zapłon w aucie musi być włączony

2. W wielu typach w skrajnych przypadkach /po wielokrotnym wpisaniu złego kodu/ czas oczekiwania = 24h [a w OPLU ostatnia próba to ponad 10h] ;)

0
  • #6 13 Cze 2008 20:07
    maryanek
    Poziom 14  

ok odblokował się dzięki ogromne wszystkim za pomoc i choć dawno mnie tutaj nie było nadal pozostaje we mnie przekonanie że na tym forum siedzą najbardziej życzliwi ludzie po słońcem :) Dzięki wszystkim za pomoc.
    Pozdrawiam serdecznie

0
  Szukaj w 5mln produktów