Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt sevilla RD104 - kod

maryanek 13 Jun 2008 18:00 1751 5
    maryanek
    Level 14  
    Witam
    mam radyjko jak powyżej posiadam również kod problem w tym że wpisałem go błędnie 3 razy bo myslałem ze go pamiętam i nie moge go teraz już wpisać wiecej na wyświetlaczu widnieją ---- takie kreski jak to odblokować by można było wpisać kod ponownie?
    A jeszcze jedno w drugim aucie mam radio Blaupunkt car 2002 to z opla combo czy wie ktoś co z nim zrobić jeśli nie mam kodu da sie to jakoś odblokować pamiętam ze w radiu volvo wystarczyło wyciąć diody przechowujące poszczególne cyfry kodu ale tutaj nie za bardzo jest co wycinac :)

Z góry serdeczne dzięki za wszelki odp.
    Pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    curylop
    Level 16  
    Najlepiej to oba radia zanieś do gościa co tym się zajmuje i przypomni kod bo nie wiadomo czy za czwartym razem kod się przypomni.

Pozdrawiam
    maryanek
    Level 14  
    ok dzięki wielkie zostawiłem radio włączone zobczymy co do zczytania wartości to z tym sobie pewnie nie poradze wiec odpuszcze sobie szczególnie ze to zwykły kaseciak. Pozdrawiam serdecznie

Dodano po 2 [minuty]:

a własnie zapomniałęm powiedzieć ja wpisałem kod 3 razy zablokowało sie później sie odblokowało samo mogem wpisać kod ponownie wpisałęm również źle dopiero po tym znalazłem kod w książce :) ale właśnie nie wiem czy to nie za późno teraz nadal da sie tak to rozwiązać ze odczekam i samo puści? minęło już z 30 min i nic nadal są kreski ---- na wyświetlaczu :(
    Pozdrawiam
    damiancz
    Moderator of Car Radios
    1. Przy czekaniu zapłon w aucie musi być włączony

2. W wielu typach w skrajnych przypadkach /po wielokrotnym wpisaniu złego kodu/ czas oczekiwania = 24h [a w OPLU ostatnia próba to ponad 10h] ;)
    maryanek
    Level 14  
    ok odblokował się dzięki ogromne wszystkim za pomoc i choć dawno mnie tutaj nie było nadal pozostaje we mnie przekonanie że na tym forum siedzą najbardziej życzliwi ludzie po słońcem :) Dzięki wszystkim za pomoc.
    Pozdrawiam serdecznie