Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt sevilla RD104 - kod

maryanek 13 Jun 2008 18:00 1751 5
 • #1
  maryanek
  Level 14  
  Witam
  mam radyjko jak powyżej posiadam również kod problem w tym że wpisałem go błędnie 3 razy bo myslałem ze go pamiętam i nie moge go teraz już wpisać wiecej na wyświetlaczu widnieją ---- takie kreski jak to odblokować by można było wpisać kod ponownie?
  A jeszcze jedno w drugim aucie mam radio Blaupunkt car 2002 to z opla combo czy wie ktoś co z nim zrobić jeśli nie mam kodu da sie to jakoś odblokować pamiętam ze w radiu volvo wystarczyło wyciąć diody przechowujące poszczególne cyfry kodu ale tutaj nie za bardzo jest co wycinac :)

  Z góry serdeczne dzięki za wszelki odp.
  Pozdrawiam
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  curylop
  Level 16  
  Najlepiej to oba radia zanieś do gościa co tym się zajmuje i przypomni kod bo nie wiadomo czy za czwartym razem kod się przypomni.

  Pozdrawiam
 • #4
  maryanek
  Level 14  
  ok dzięki wielkie zostawiłem radio włączone zobczymy co do zczytania wartości to z tym sobie pewnie nie poradze wiec odpuszcze sobie szczególnie ze to zwykły kaseciak. Pozdrawiam serdecznie

  Dodano po 2 [minuty]:

  a własnie zapomniałęm powiedzieć ja wpisałem kod 3 razy zablokowało sie później sie odblokowało samo mogem wpisać kod ponownie wpisałęm również źle dopiero po tym znalazłem kod w książce :) ale właśnie nie wiem czy to nie za późno teraz nadal da sie tak to rozwiązać ze odczekam i samo puści? minęło już z 30 min i nic nadal są kreski ---- na wyświetlaczu :(
  Pozdrawiam
 • #5
  damiancz
  Moderator of Car Radios
  1. Przy czekaniu zapłon w aucie musi być włączony

  2. W wielu typach w skrajnych przypadkach /po wielokrotnym wpisaniu złego kodu/ czas oczekiwania = 24h [a w OPLU ostatnia próba to ponad 10h] ;)
 • #6
  maryanek
  Level 14  
  ok odblokował się dzięki ogromne wszystkim za pomoc i choć dawno mnie tutaj nie było nadal pozostaje we mnie przekonanie że na tym forum siedzą najbardziej życzliwi ludzie po słońcem :) Dzięki wszystkim za pomoc.
  Pozdrawiam serdecznie