logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Kaseta z wypożyczalni - piski i falowanie obrazu, czy to jej wina?

bendix 09 Paź 2002 11:09 1550 4
REKLAMA
  • #1 53076
    bendix
    Poziom 12  
    Posty: 97
    Ocena: 11
    Kaseta z wypożyczalni film stary kaseta pewnie też, poza połową taśmy
    zaczęło piszczeć obraz zniekształcony drobnymi falami modulowany odzywającymi się piskami. Próbiowałem inne własne kasety wzszystko
    w porządku. Czy to wina wypożyczonej kasety?
    Pozrowienia.
  • REKLAMA
  • #2 53123
    fachman
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1878
    Pomógł: 13
    Ocena: 123
    Wygląda że to wina kasety. Spróbuj ją kilkakrotnie przewinąć w obie strony i puść jeszcze raz.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 53279
    Richi
    Poziom 39  
    Posty: 6895
    Pomógł: 515
    Ocena: 143
    Ja bym tej kasety wiecej nie wlozyl szkoda widelca 8)
  • #5 53434
    bendix
    Poziom 12  
    Posty: 97
    Ocena: 11
    Oddałem ją mając jeszcze przeprawę słowną z włascicielem, ponieważ
    film był z 1995 roku i kasetę uruchamiano pewnie setki razy.
    Dziękuje za odpowiedź. :)
REKLAMA