Witam wszystkich.
Zaczołem zakładać małą siec radiową z dostepem do internetu. Mam pytanko do tych którzy to robia komercyjnie jaką stawkę podatku Vat naliczać od instalacji. Przesledziłem sporo cenników firm w internecie i jest to różnie Na ogół jest to 22% ale są przypadki że jest 7% . Odczego to zależy? TP.SA na instalke np DSl'a czy NEO ma 7% ale np NETIAAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany (kliknąć cennik)ma 22%. Na abonament jest 7%( ponoć juz niedługo bo pewnie bedzie 0%
). Dzwoniłem do US i onie zadużo nie wiedzą , kazali obszernie opisać problem i udać się do urzedu ststysztycznego aby oni się wypowiedzieli. Jakby ktoś wiedział cos w tym temacie to proszę o podowiedź.
Pozdrawiam
Zaczołem zakładać małą siec radiową z dostepem do internetu. Mam pytanko do tych którzy to robia komercyjnie jaką stawkę podatku Vat naliczać od instalacji. Przesledziłem sporo cenników firm w internecie i jest to różnie Na ogół jest to 22% ale są przypadki że jest 7% . Odczego to zależy? TP.SA na instalke np DSl'a czy NEO ma 7% ale np NETIAAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany (kliknąć cennik)ma 22%. Na abonament jest 7%( ponoć juz niedługo bo pewnie bedzie 0%
Pozdrawiam